OMS Prufservice GmbH търси за своя екип специалист по електротехника

Германия

Лого

Информация за фирмата

Работа за електротехник в Германия,Работа за специалист по електротехника в Германия

Ние предлагаме:
*Обстойно обучение и въвеждане в работата
*Най-съвременно техническо оборудване
*Добро заплащане, съобразено с извършената работа
*Безплатен транспорт и настаняване в Германия, осигурено от работодателя

-Вашите задачи:
*Наблюдение и провеждане на визуална и функционална проверка на електрооборудване, което може да сменя местоположението си при работа
*Работа в затворени помещения

-Изисквания:
*Добри познания по немски език – писмено и говоримо
*Завършено професионално училище или университетско образование в областта на електротехниката
*Шофьорска книжка, категория 3 или В
*Отлични аналитични и комуникативни умения, способност за работа в екип
*Готовност за извънредна работа

Как да кандидатствам?

Ако имате въпроси, ние сме на Ваше разположение на тел:

+49-171-1758981 (също и на български език).

Ако се интересувате от тази позиция, изпратете Вашата автобиография със снимка на имейл адрес:

arbeit@oms-pruefservice.de

Кандидатствай

Карта

Език

Да