Информация за фирмата

Wir Helfen 24 Ltd. e доверен партньор за работа в чужбина.

Wir Helfen 24 ltd. Ви предлага законна работа в чужбина!

Фирмата гарантира сигурност и коректни отношения, при легални условия на работа.

Заминаване без такси и комисионни!  Кандидатстването във Wir helfen 24 Ltd. е без каквато и да е комисионна или такса за обслужване! Намирането на подходяща работна позиция като Социален асистент е напълно безплатно и не е обвързано с финансов ангажимент от Ваша страна. От Вас очакваме единствено, увереност, сериозно отношение и добро настроение!

• Поет транспорт! Безплатно настаняване и храна!

С Wir Helfen 24 няма да имате разходи по време на престоят си извън България – условията за настаняване (квартира) и изхранването се осигуряват от страна на европейския клиент.

• Високо нетно възнаграждение!

Атрактивните месечни възнаграждения от 2000 лв. (за по леки случаи) до 3000 лв. (за случаи изискващи по-специфична грижа и опит) се определят както от езиковите познания и опита Ви, така и от личните Ви предпочитания за ниво на обгрижване.

• Допълнителна медицинска застраховка!

• Бърза реакция и съдействие при необходимост, през целия работен период!

• СОС телефон за спешна връзка!

С течение на годините "Wir Helfen 24" се утвърди като надежден работодател и предпочитан партньор в намирането на работа за социални асистенти и болногледачи. Свидетелство за професионализма и незаменимото лично отношение и подход, които се превърнаха в запазена марка на фирмата, са положителните отзиви, които са безценни за нас.

Доверието, което нашите служители всеки ден ни гласуват, отдавайки се безрезервно и изпълнявайки всеотдайно ангажиментите на социални асистенти, е нашето отличие за професионализъм, отдаденост и удовлетвоерение от постигнатите успехи.

Infolge von der positiven Entwicklung unseres Dienstes und die damit entstandenen und verbundenen zusätzlichen Aufgaben, suchen wir für diese anspruchsvolle Vermittlungstätigkeit wir zusätzliche Büro-Mitarbeiter (m/w).

Ihr Aufgabengebiet:

• professionelle Kundenbetreuung und Dokumentenbearbeitung

• telefonische, schriftliche und persönliche Korrespondenzführung

• kompetente Beratung und Betreuung von dem verfügbaren Personal

• allgemeine Bürotätigkeiten

Folgende Qualifikationen sind für die Arbeitsposition erforderlich:

• fließende Deutschsprachkenntnisse

• Gute EDV – Computerkenntnisse: MS Office – MS Word, MS Excel, Outlook

• Pünktlichkeit, Fleiß, Flexibilität

• Organisationstalent und Durchsetzungsvermögen

• Auffassungsvermögen, Belastbarkeit, Einsatzbereitschaft, Zuverlässigkeit.

• freundliches, aufgeschlossenes Auftreten und gute Kommunikationsfähigkeit

Diese anspruchsvollen Qualifikationsanforderungen werden auch angemessen honoriert.

Bitte senden Sie Ihre Bewerbungen zu e-mail: office_bs@wirhelfen24.eu

Wenn die von Ihnen eingereichten Unterlagen unseren Erwartungen entsprechen, erhalten Sie von uns eine Einladung zu einem Vorstellungsgespräch.

Viel Glück!

Как да кандидатствам?

Кандидатствай

Карта

Език

немски език

Други свободни позиции от компанията.

СОЦИАЛНА АСИСТЕНТКА, Болногледачка, NÜRNBERG, ГЕРМАНИЯ, работа, чужбина

2800

немски

51

270 Прегледа

юли 22, 2019