Информация за фирмата

Chef d'équipe sur chantier / Бригадир строителство на фотоволтаични централи

Френска фирма, лидер на пазара в изграждането на фотоволтаични централи набира служители, говорещи френски език, с опит в строителството на соларни централи за позицията Бригадир за конструкция на надземни фотоволтаични централи.

I. Изисквания:
- Много добро владеене на френски език
- Средно или Висше образование
- Предишен опит и познания в сферата на строителството с фотоволтаици
- Компютърна грамотност
- Шофьорска книжка
- Умение за работа в екип
- Лидерски качества
- Отговорност и добра организация
- Умения за работа в динамична среда
- Способност за вземане на бързи решения
- Справяне с конфликтни ситуации
- Комуникационни умения

II. Задължения:
- Менажиране и мониторинг на екип от 10 до 15 души
- Комуникация с оператори за строителна техника
- Обезопасяване на работниците и оборудването
- Работа съгласно стандартите за безопасност
- Разпределение на задачите според компетенциите на работниците
- Контрол над качеството на работа и срока за изпълнение
- Поддържане на имиджа и доброто реноме на компанията

Успешният кандидат контролира завършването на обектите в срок, съгласно заложеното най-високо качество на работа. Издръжлив е в разнородни климатични условия и уважава нормите и изискванията към екипа му. Способен е на дисциплинира и води групата както на работното място в изпълнение на своите задължения, така и в повереното жилище, спазвайки добра лична хигиена и опазване на предоставеното имущество.

III. Условия:
- Френски срочен трудов договор, с въможност за преминаване в безсрочен
- Пет дневна работна седмица с продължителност на работния ден от 9 часа
- Продължителност на един обект между 6 и 8 седмици
- Възможност за релокация към друг обект, в случай на по-късно започване, с цел допълване на цикъла до 8 седмици
- Транспорт и жилище на разноски на работодателя
- Осигурен служебен автомобил за всеки 5 работници
- Пет седмици платен годишен отпуск
- Дългосрочен ангажимент
- Възможност за бонуси и кариерно развитие
- Нетно възнаграждение в размер от 1600 до 3000 евро на месец, според опита и познанията на кандидата в областта

Ако смятате, че отговаряте на посочените качества, моля изпратете Вашата автобиография.

Как да кандидатствам?

rh@frpv.fr

administration@frpv.fr

Кандидатствай

Карта

1800-3000

FR-PV

Език

France