Специалист – продажби за магазин за строителни материали София

София

Лого

Company Info

Работа за специалист - продажби за магазин за строителни материали София

Маркетинг Солюшънс ЕООД търси специалист – продажби за магазин за строителни материали, с опит, ТД, обучение, средно или висше образование, отлично възнаграждение, редовно работно време

Отговорности:

– работи на място, в търговската база на фирмата;

– извършва продажби на продукти от фирменото портфолио;

– консултира клиентите;

– работи с касов апарат;

– материално отговорно лице;

– работа със складов софтуер – Микроинвест

Изисквания:

– образование – техническо или икономическо, със степен средно специално или висше;

– компютърна грамотност;

– трудов стаж в областта на търговията със строителни материали;

– умения за работа самостоятелно и в екип;

– комуникативност.

Компанията предлага:

– много добро възнаграждение;

– тримесечно фирмено обучение;

– след обучението – финансови бонуси, обвързани с постигнатите резултати;

– работа в приятен колектив;

– отлични условия на труд;

– безсрочен трудов договор;

– работно облекло и служебен телефон.

Как да кандидатствам?

088 864 2594

Карта

Публикувано:декември 16, 2018

Много добро възнаграждение