Социални асистенти за Австрия

Австрия

Лого

Company Info

АИС Сървисиз ООД

Фирма “АИС Сървисиз” ООД е лицензиран лидер на пазара на труда, който предлага работа за социални асистенти в Австрия.

Основният предмет на дейност е посредничество при набиране на квалифициран персонал, както и при специализирани услуги от Българския пазар за Европейския съюз.

Изисквания към кандидатите за длъжността:

– Познания по немски език;

– Oпит в обгрижването на възрастни хора;

Задължения:

– 24 часово обгрижване на болния;

– Поддържане на домакинството.

Ние предлагаме:

– Cигурно и дългосрочно работно място в Австрия;

– Здравно, социално осигуряване и застраховка при злополука в Австрия;

– Поети пътни разходи в двете посоки: София-Австрия-София

– Подготовка за работното място в тридневен тренировъчен център в Австрия, издаващ сертификат за легално извършване на дейността в страната;

– Обучение по немски език;

– Осигурени място за спане и храна при обгрижваното лице;

– Детски надбавки за ученици и студенти;

– Заплащане: от 1.000,00 EUR – нето;

Начини на кандидастване:

Моля, подайте своята автобиография с актуална снимка на немски език на един от долупосочените имейли:

v.kuzmov@ais-services.at
info@ais-services.at

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

В рамките на 3 работни дни ще се свържем с Вас, за да Ви уведомим за час за провеждане на интервю.

Как да кандидатствам?

За повече информация:
+359 88 661 2606
+359 88 663 3050
+359 2 427 10 11

info@ais-services.at / v.kuzmov@ais-services.at

Facebook: https://www.facebook.com/AIS-Services-OOD-239805256417790

Карта

Публикувано:ноември 18, 2018