Служители за ресторанти Макдоналдс в Германия

Германия

Лого

Company Info

Служители за ресторанти в Германия

Personalservice Zimmermann

Ресторанти Макдоналдс в Германия търсят да назначат служители.
Задължения към кандидатите:
-Спазват стандартите за обслужване в компанията
-Гарантиране на удовлетворение на клиентите, придържайки се стриктно към фирмените стандарти
-Отговарят за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта
-Поддържат високо ниво на хигиена на работното си място
-Спазват Правилника за вътрешния ред

Изисквания към кандидатите:
-Да владеят немски език
-Да притежават шофьорска книжка и автомобил/ мотоциклет (за придвижване до работа)
-Да са усмихнати и любезни
-Да умеят да работят както в екип, така и самостоятелно
-Да притежават търпение, тактичност и дипломатичност
-Да са устойчиви при стресови ситуации
-Да имат мотивация за работа

Ние предлагаме:
-Заплащане в размер на 1.500, 00 € // 3.100, 00 лв. бруто с възможност за бонуси при добро представяне
-Гарантиран постоянен и неограничен трудов договор, пенсионни и здравни осигуровки.
-Работна седмица, която се състои от 40 работни часа с два почивни дни в седмицата.
-Възможност за гъвкаво работно време и работа на смени
-Фирмено обучение
-Работа в млад екип в динамична среда
-Безплатна храна и униформа
-Възможност за развитие

Необходими документи за кандидатстване:
-Aвтобиография на немски език
-Aктуална снимка

Ако проявявате интерес, кандидатствайте с автобиография на немски език и актуална снимка на посочения имейл.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

За повече информация:
Personal-Service Zimmermann

service@pszn.de

Карта

Публикувано:декември 16, 2018

1.500, 00 € // 3.100, 00 лв. бруто с възможност за бонуси при добро представяне

Език

Да владеят немски език