Информация за фирмата

Работа, пицар, Испания, Тенерифе

Заведение за бързо хранене на Тенерифе има нужда от пицар. Започване на работа веднага.
Кандидатите да са на възраст между 30 и 40 години.
Отговорности
Спазване на фирмените стандарти.
Приготвяне на качествени продукти, съобразно изискванията на заведението
Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера.
Спазване на конфиденциалните правила и норми
Изисквания към кандидатите:
положителна нагласа
умения за работа в екип
отговорност и точност.
Ние ви предлагаме:
– Работен график според вашите възможности и нашите нужди – работа на смени, при гъвкаво работно време, на 8 часов работен ден
Чудесен и сплотен екип
Фирмено обучение.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Желаещите могат да се свържат с нас на whatsapp или viber, tel na 0034 666 337 353 , като изпратят актуална автобиография.

valeriyohann@gmail.com

0034666337353

Кандидатствай

Карта

VALITO BG