Работа за пицар на Тенерифе

Тенерифе, Испания

Пълно работно време

Company Info

Работа, пицар, Испания, Тенерифе

Заведение за бързо хранене на Тенерифе има нужда от пицар. Започване на работа веднага.
Кандидатите да са на възраст между 30 и 40 години.
Отговорности
Спазване на фирмените стандарти.
Приготвяне на качествени продукти, съобразно изискванията на заведението
Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера.
Спазване на конфиденциалните правила и норми
Изисквания към кандидатите:
положителна нагласа
умения за работа в екип
отговорност и точност.
Ние ви предлагаме:
– Работен график според вашите възможности и нашите нужди – работа на смени, при гъвкаво работно време, на 8 часов работен ден
Чудесен и сплотен екип
Фирмено обучение.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Желаещите могат да се свържат с нас на whatsapp или viber, tel na 0034 666 337 353 , като изпратят актуална автобиография.

valeriyohann@gmail.com

0034666337353

Карта

Публикувано:януари 22, 2019

VALITO BG