Информация за фирмата

Набираме служители за монтаж и изграждане на скелета  за Хелзинки и Тампере, Финландия.

Основни задължения:

  • Конструиране и издигане на скеле, изграждане на стъпала и пътеки;
  • Проверка на компонентите на скелето и разпознаване на повредени и дефектни компоненти;
  • Изпълнение на определени задачи, включително почистване и подготовка на работното място, пренасяне на материали и инструменти;
  • Стриктно спазване на инструкциите за безопасност;

Изисквания:

  • Английски или Руски език на средно разговорно ниво;
  • Опит в изграждането и монтажа  на скелета;

Ние предлагаме:

  • Интервю с работодателя преди заминаване;
  • Договор с Финландска компания;
  • Условия на труд по Финландското законодателство;
  • Дългосрочен ангажимент;
  • Заплащане 13 евро на час/ 2,145 евро на месец;
  • 40 часова работна седмица с възможност за допълнителни часове;
  • Безплатно настаняване осигурено от работодателя;

Ако нашето предложение представлява интерес за вас моля изпратете ни автобиографията си на Английски език на нашия имейл office@handzbg.com като посочите позицията за която кандидатствате или се свържете с нас на телефон +359885071167.

ХАНДЗ ще обработва Вашите лични данни в съответствие с действащото законодателство за защита на личните данни в България.

ХАНДЗ ООД е регистрирана Агенция за подбор на персонал съгласно българското законодателство с удостоверение за посредническа дейност за чужбина №2390-безсрочна регистрация.

Кандидатствай

Карта

Други свободни позиции от компанията.

40

271 Прегледа

август 20, 2019

5000 лв

32

552 Прегледа

40

Handz Ltd

260 Прегледа