Медицински сестри и социални асистенти за Германия

Германия

Всички

Company Info

Akut International

Изисквания:

·       Диплома за завършено образование – медицински сестри, социални асистенти/болногледачи

·       Отговорно отношение към работата и пациента

·       Професионална компетентност и социални умения

·       Познания по немски език на ниво A2/B1

Задължения:

·       Обгрижване на пациента/възрастния човек – лична хигиена, хранене, мобилност, прием на медикаменти

·       Участие в ежедневието му – насърчаване на физическата активност и социалната комуникация

·       Работа на смени

Ние предлагаме:

·       Директен безсрочен немски трудов договор с всички социални осигуровки

·       Удобно работно време – на пълен работен ден или почасово (подходящо за студенти)

·       Гъвкава заетост – вие определяте кога желаете да почивате

·       Строго регламентирано работно време с гарантирани почивни дни – работи се на смени с точен брой часове

·       Допълнително заплащане за работа през уикендите, на официални празници, за нощни смени, както и при изработени допълнителни часове

·       Парични бонуси – за празнични дни

·       Платен годишен отпуск до 30 дни

·       Покриване на транспортните разходи от и до работното място

·       Съдействие при намирането на жилище, административните процедури и признаването на професионалната квалификация

·       Нашите служители владеят също български, английски и испански език и могат да Ви консултират при конкретни въпроси

·       Осигуряване на езикови курсове

За нас:

akut INTERNATIONAL – ние сме модерна компания в областта на социалните грижи. Благодарение на нашите познания в сферата на медицината и на трудовия пазар, ние сме експерти при набирането на кадри от чужбина, които желаят да продължат професионалното си развитие в Германия. Предлагаме Ви подходящи работни позиции, както и възможности за нови посоки на реализация. Ние разполагаме с отлично развита мрежа от филиали в цяла Германия – офиси в над 30 населени места – а клиентите ни са болници, клиники, санаториуми, домове за възрастни хора, училища, детски градини.

За контакт:

Автобиография (европейски стандарт) със снимка изпращайте на:

info@akut-international.com

Tel. 0049/030 59 00 83 (531)

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни.

Карта

Публикувано:ноември 21, 2018