Информация за фирмата

Набираме кофражисти за работа в Холандия.

Основни задължения:

  • Работа с технически чертежи;
  • Изграждане на стълби, стени, тавани;
  • Заглаждане на бетона;

 Изисквания:

  • Английски/ Немски или Холандски език на средно разговорно ниво (А1,Б1);
  • Опит в работа с бетон, опит като кофражист;
  • Работа с  технически чертежи;

Ние предлагаме:

  • Договор с Холандска компания;
  • Условия на труд по Холандското законодателство;
  • Интервю с работодателя преди заминаване;
  • Дългосрочен ангажимент;
  • Стартово заплащане от  12,5 евро бруто  на час, с възможност за достигане до 16 евро бруто на час;
  • Настаняване и транспорт;

Ако нашето предложение представлява интерес за вас,  моля изпратете ни вашата автобиография на Английски език на нашия имейл office@handzbg.com, като посочите позицията за която кандидатствате. За допълнителна информация се свържете с нас на телефон: +359885071167.

Ако нашето предложение представлява интерес за вас,  моля изпратете ни вашата автобиография на Английски език на нашия имейл office@handzbg.com, като посочите позицията за която кандидатствате.

Кандидатствай

Карта

Други свободни позиции от компанията.

5000 лв

32

692 Прегледа

декември 10, 2019

66

416 Прегледа

40

Handz Ltd

313 Прегледа