Информация за фирмата

Набираме кофражисти за работа в Холандия.

Основни задължения:

  • Работа с технически чертежи;
  • Изграждане на стълби, стени, тавани;
  • Заглаждане на бетона;

 Изисквания:

  • Английски/ Немски или Холандски език на средно разговорно ниво (А1,Б1);
  • Опит в работа с бетон, опит като кофражист;
  • Работа с  технически чертежи;

Ние предлагаме:

  • Договор с Холандска компания;
  • Условия на труд по Холандското законодателство;
  • Интервю с работодателя преди заминаване;
  • Дългосрочен ангажимент;
  • Стартово заплащане от  12,5 евро бруто  на час, с възможност за достигане до 16 евро бруто на час;
  • Настаняване и транспорт;

За да кандидатствате, моля изпратете ни вашата автобиография на Английски език на нашият

имейл: office@handzbg.com, като посочите позицията за която кандидатствате.

Кандидатствай

Карта

Други свободни позиции от компанията.

Холандия

Handz Ltd

560 Прегледа

декември 10, 2019

4000 лв

417 Прегледа

4000 лв

Холандия

Handz

474 Прегледа

4000 лв

Английски

Холандия

Handz Ltd

388 Прегледа

ХАНДЗ ООД е регистрирана Агенция за подбор на персонал съгласно българското законодателство с удостоверение за посредническа дейност за чужбина №2390/30.10.1017г.-безсрочна регистрация.

40

Handz Ltd

521 Прегледа

ХАНДЗ ООД е регистрирана Агенция за подбор на персонал съгласно българското законодателство с удостоверение за посредническа дейност за чужбина №2390-безсрочна регистрация.

40

1063 Прегледа

Работа за кофражисти в Холандия

11-14 евро/час бруто

Да

40

419 Прегледа