Козметици/чки за верига салони за красота, Хамбург, Германия

Hamburg, Deutschland

Информация за фирмата

Описание и изисквания:
За наш клиент- верига салони за красота с централа в Хамбург, Германия, търсим квалифицирани козметици/козметички.
Салоните за красота се намират в Германия.
Име на работодателя:
ADAM & EVE BEAUTYLOUNGE GMBH
Steinwegpassage 28, 20355 Hamburg
Уебсайт: https://www.adameve-hamburg.de/
Instagram: https://www.instagram.com/augenmanufaktur/
Нашите изисквания:
– квалификация и завършен курс за козметик/козметичка;
– добри езикови познания по английски или немски език;
– да имате позитивно излъчване и да носите ентусиазъм към работата;
– компетентно, но и сърдечно отношение към клиентите;
– да сте отговорен в работата си;
– да се стремите да достигате високо ниво на обслужване, както и да сте ориентирани към клиента;
– да имате талант за комуникация и да се чувствате добре в отборна среда;
– да сте самоинициативни и добри продавачи
Социални умения:
– да се стремите да достигате високо ниво на обслужване, както и да сте ориентирани към клиента, уверено и и суверенно държание;
– способност да запазите спокойствие в условия на стрес и дори и в трудни ситуации да съумявате да останете любезни;
– да сте силна комуникативна личност и контактът с клиента да Ви доставя удоволствие;
– да умеете да работите в екип, да имате добър външен вид, да излъчвате позитивна нагласа и да имате добри маниери.
Вашите задължения:
Консултация и обслужване на клиенти в областта на: обезкосмяване по метода Waxing, Sugaring, козметички терапии на лице, маникюр и педикюр, оформяне на вежди и стилизиране на мигли, професионален грим, съблюдаване на чистотата и хигиената в салона.
Назначение:
На пълен работен ден
Какво предлагаме?
– Твърда месечна заплата от 1800 Евро/бруто;
– бонусна система;
– възможност да закупувате козметични продукти от асортимента ни на доставни цени;
– безплатни продуктови обучения и тренинги в областта на обслужването.;
– езиков курс;
– осигурено настаняване/квартира за 6 месеца;
– възможности за професионално развитие и кариера
Очакваме Вашата кандидатура/автобиография на:
info@employees-bg.com
Телефон за контакт: 0877 653730
Посредническа агенция “Employees- BG”

Как да кандидатствам?

Очакваме Вашата кандидатура на имейл:

Кандидатствай