Готвач в хотел к. к. Слънчев бряг

Слънчев бряг, България

Лого

Company Info

Gold Pearl Hotel

Gold Pearl Hotel в Слънчев Бряг търси готвач за своя ресторант:

Изисквания към кандидатите:
– Подходящо образование в сферата на храненето /туризма и/или придобит
професионален опит;
– Минимум 1 годинa стаж като готвач;
– Комуникативност и умения за работа в екип;
– Отговорност, организираност, коректност;
– Добра лична хигиена;

Основни задължения и изисквания:
– Подготовка на кухненска продукция съгласно рецептите и утвърдените стандарти;
– Грижа за кулинарния процес и визията на издаваната продукция
– Спазване на санитарно-хигиенните норми;
– Приемане на стока и материална отговорност за нея;

Ние предлагаме:
– Трудов договор;
– Добро заплащане;
– Пътни или настаняване
– Коректно и приятелско отношение към Вас

Как да кандидатствам?

sb.anita@abv.bg

089 363 6824

Карта

Публикувано:ноември 19, 2018

- Трудов договор; - Добро заплащане; - Пътни или настаняване - Коректно и приятелско отношение към Вас