Информация за фирмата

ВиК работници, ВиК специалисти, ВиК работници Германия

Отговорности:

Ø  –Изграждане на ВиК и отоплителни съоръжения

Ø  –Четене на схеми

Ø  –Обслужване, ремонт и подмяна на отоплително и санитарно оборудване, климатични инсталации и др.

Изисквания:

Ø  –Подходящ опит (квалификацията е предимство)

Ø  –Добър немски или английски език

Ние Ви предлагаме:

-Постоянен немски трудов договор със здравни и социални осигуровки, право на детски надбавки и др.

-Добавка към почасовото заплащане

-Осигурена квартира (срещу заплащане)

-25% добавка за извънреден труд

-Платен годишен отпуск

Ние говорим български език! Ето как да се свържете с нас: Мая Николова-Гьобел: E-mail: maya.nikolova-goebel@koenigkg.de, тел. +4989 7473 7122

König GmbH & Co KG е немска фирма за подбор на персонал с 20 филиала в Германия. Вече 50 години помагаме на бизнеса да намери точните специалисти в сферата на техниката и производството.

Как да кандидатствам?

Кандидатствай

Карта

KÖNIG GmbH & Co. KG

Език

немски, английски