Атлант търси служители за товаро-разтоварна дейност и помощник склад

Пловдив, България

Информация за фирмата

Създадено през 2004-та година, Атлант ЛТ ЕООД се разграничава от конкуренцията си със богат арсенал от решения за своите клиенти и професионално изпълнение.

Благодарение на навременното и качествено изпълнение на поръчките си, Атлант печели клиенти като Каменица АД, ПроКредит Банк, Античен Театър Пловдив, Слави Трифонов – национално турне „No Mercy“ и  други.

Фирма за товаро-разтоварни услуги и транспорт Атлант, търси да назначи служители на ПОСТОЯННА работа за извършване на товаро-разтоварна дейност и помощник-склад за временна заетост с възможност да прерастне в постоянна.

ИЗИСКВАНИЯ:
– Средно образование
– Организираност, експедитивност и отговорно отношение към работата
– Готовност за физически труд
– Коректност и лоялност
– Желание за работа в екип

Основни задължения:
– Товаро-разтоварни и хамалски услуги

Фирмата предлага:
– Заплащане всяка седмица
– Бонуси и увеличение на заплатата при добре свършена работа
– Увеличение на заплата през определен период от време
– Работно облекло

Как да кандидатствам?

За контакт:
0893601160, office@atlant.bg или на място в офиса ни на ул.”Преслав” 31

Кандидатствай

Карта

850-1300 лв. нето