Информация за фирмата

Търсим опитни автомобилни бояджии с умения в подготовката, за работа в модерни автосервизи в Холандия.Описание на длъжността:

Основните задължения на служителя включват:
-Целия процес на боядисване и подготовка;
-Работа с леки каросерии / работа с леки натоварвания (като
драскотини, пукнатини, ремонт на пластмаси);
-Подготовка за боядисване;
-Боядисване с боя на водна основа;
-Полиране;

Изисквания:
-Английски, немски или холандски език на средно разговорно
ниво;
-Шофьорска книжка кат. Б;
-Опит в областта;

Ние предлагаме:
-Добри условия на труд;
-Интервю с работодателя преди заминаване;
-Дългосрочен ангажимент;
-Заплащане 11, 5 евро/час (нето);
-Месечна заплата около € 1.879, – (нето);
-Договор с Холандска компания, заплащане на осигуровки и
данъци в Холандия;
-Условия на труд по Холандското законодателство;
-Заплащане всяка седмица;
-Осигурена квартира от работодателя, без заплащане от ваша старна;

Ако нашето предложение представлява интерес за вас моля изпратете ни автобиография на Английски език на нашия имейл office@handzbg.com като посочите позицията за която кандидатствате

Кандидатствай

Карта

Handz Ltd

Други свободни позиции от компанията.

4000 лв

270 Прегледа

май 24, 2019

Холандия

Handz

4000 лв

277 Прегледа

Холандия

Handz Ltd

Английски

4000 лв

227 Прегледа

40

Handz Ltd

377 Прегледа

Работа за кофражисти в Холандия

40

Да

11-14 евро/час бруто

317 Прегледа