Помощник склад

Германия, Хертен

Лого

Company Info

Recruitment bg

Работа в склад в Германия

Логистика

Германия, Хертен, търси помощник склад за приемане на заявки, сортиране, опаковане, подреждане и окомплектоване, немски език и опит в сферата са предимство, 8.84-10 Е/1 ч + бонуси

Задължения:
– приемане заявки на стоки, сортиране и опаковане чрез слушалки /скенер/ монитор ;
– подреждане;
– общи спомагателни дейности в склада.

Изисквания:
– опитът при работа в склад е предимство, но не е необходим;
– готовност за работа на смени;
– готовност за обучение.

Ние предлагаме:
– сигурна работа в разрастваща се компания;
– трудов договор;
– заплащане между 8.84 – 10 евро/ч (бруто);
– атрактивна система на заплащане с бонуси;
– пълни социални и здравни осигуровки;
– подкрепа от ръководния персонал на работното място;
– възможност за настаняване във фирмени жилища на по-ниска цена за ползване;

Как да кандидатствам?

+49 231565578923
recruitment.bg@headway-logistic.com
Публикувано:юли 22, 2018

8.84-10 Е/1 ч + бонуси

Подобни позиции

Работа в складове в Германия (тръгване веднага)

ОТТО Уърк Форс България ЕООД

0т 1200 до 1600 евро

Идеалните кандидати за нас са: - ГОВОРЕЩИ НЕМСКИ на средно и над средното ниво; - не е нужно да имат предишен опит; - готови да заминат веднага.

Германия

юли 22, 2018

Шлосери и заварчици за Германия

Stahlkonzept Koch GmbH

от 13 евро бруто и 20 eвро нето за всеки пълен работен ден

минимални или добри познания по немски език

Германия

Автомонтьори на леки и тежкотоварни автомобили – Германия

AR CONSULT BG LTD.

Нетна месечна заплата - 2000 - 2100 Евро / Ежеседмично авансово заплащане в размер на 200 - 250 Евро,според желанието на работника

Немски или Английски език

Германия