money tranfer

СЕРВИЗЕН ТЕХНИК - ГРАДИНСКА ТЕХНИКА

Installation / Maintenance/Repair Jobs

Job description

С цел разрастване на екипа си, търсим да назначим колега със следните качества и умения:

Изисквания:
- опит поне 1 година с отремонтиране на двигатели вътрешно горене
- компютърна грамотност, разчитане и работа с програми показваш схемите и устройството на машините
- организираност, самодисциплина и инициатива
- логично мислене и самостоятоелност при работния процес
- лоялност и чувство за отговорност
- шофьорска книжка
- ако имате опит с ремонти на ДВГ, автомобили, мотоциклети, АТВ, картинги или подобни машини ще се справите безпроблемно с длъжността!

Основни задължения и отговорности:
- извършване на диагностика и констатация на дефекта на машини като: моторни тринои, моторни коси, косачки, мотофрези, генератори за ток.
- отремонтирване и отстраняване на причината за повреда на машината

Ние предлагаме:
- периодични обучения по марки и модели продукти, курсове и семинари помагащи за развитието и усъвършенстването на служителя
- работа в динамична среда
- коректно заплащане в края на месеца

*МОЛЯ ИЗПРАЩАЙТЕ CV И АКТУАЛНА СНИМКА ЧРЕЗ БУТОНА "КАНДИДАТСТВАЙ ПО ТАЗИ ОБЯВА !

Агенция по труда Министерство на труда Агенция по заетостта Търговски регистър Кодекс на труда  onlinejobs.office@yahoo.com